Мови:

Цей сайт створений на основі даних Вікімапії. Вікімапія є відкритим спільним картографічним проектом, який наповнюють добровольці з усього світу. Він містить інформацію про 29913577 об'єктів, кількість яких постійно збільшується. Дізнайтеся більше про Вікімапію та сітігіди.

Останні коментарі міста Рівне:

 • Рівненська філія ПВНЗ "Європейський Університет", Дмитрий (гість) написав 5 років тому:
  ХУЖЕ БУРСИ!!! Навчається не більше 10 чоловік, освіти немає ніякої, все рішається за гроші. Деякі преподи прогулюють пари і не зрозуміло за що їм платять зарплату. За такі умови навчання яб платив 50 грн в рік а не 5000 грн. Я дуже надіюсь мій відгук комусь допоможе і ВИ не зробите помилку як я (два рокі навчання в сраку та 10 000 грн). Всім хто тут працює на студентів пох**... Дуже часто буває приходиш на пари і назад їдеш додому бо навіть ніхто на роботу не приїхав в універ. Це не універ а контора по видачі дипломів
 • Меморіал «Сосонки», polyuhovych написав 5 років тому:
  на цьому місці було знищено 17000 євреїв. (на табличці написано)
 • вул. Степана Дем'янчука, 1а, Kopany написав 5 років тому:
  В минулому на цьому місці була стоянка для автомобілів
 • Піцерія "Метро", Настя (гість) написав 6 років тому:
  в "Метро" дуже смачна піцца, і привітні офіціанти. не раджу ходити в піцерію "Сентіменто"-піца може й смачна, но персонал дуже гидкий, офіціанти грублять, і ждати піццу доводиться дуже довго.
 • Суші-студія, Сергей (гість) написав 6 років тому:
  Зашел в суши-студию,чтобы сходить в туалет.Мне в грубой форме сказали что это ресторан а не туалет.Всем своим друзьям и знакомым не буду советовать это заведение,поскольку истинное отношение к обычному человеку и клиенту должно быть одинаковым.Тот кто плюет на обычных людей, может плюнуть и в суши клиенту.
 • Рівненський обласний онкологічний диспансер, Марія Вакульчук (гість) написав 6 років тому:
  Хочу висловити подяку всьому медичному персоналу, а також лікарю Смірнову Г.Ю РООД хірургії №1, 4 поверху, а особливо хочеться відмитити медсестер і санітарів, які сумлінно виконують свою роботу і в першу чергу відносяться до тебе не тільки як до "хворого", а як до людини, переймаються твоїми проблемами, відчуваєш себе не як у палаті в лікарні, а як вдома.
 • Єврейка - місце відпочинку, Олена (гість) написав 6 років тому:
  Олено, зараз вулиця Млинівська розділена на дві: Князя Володимира і Млинівська. Біля єврейського кладовища проходить якраз вулиця Князя Володимира (Вас, очевидно, цікавить перехрестя Кн.Володимира із Набережною та Романа Шухевича). Якщо Вас цікавитиме щось конкретно, можете написати мені на електронку tyro2006@rambler.ru
 • Піцерія "Таверна", Даша (гість) написав 6 років тому:
  Там дуже класна атмосфера. Дуже смачна піца і добрі офіціанти!
 • Піцерія "Бруклін", Юлія (гість) написав 6 років тому:
  Я не думала, що сьогоднішній Бруклін настільки мене розчарує. На вигляд інтр'єр дійсно приваблює. Виглядає чудово. Але настільки незручно!!! За тими малесенькими столиками ніяк не вмістишся. Потрібно чекати поки перший доїсть, а коли вже тільки звільнитьс місце їсти самому! Це жахливо, офіціанти вміють тільки посміхатися. Ми з компанією замовили одну з доволі дорогих піцц, так вона просто гімняна, вибачайте, не можу стримати емоцій. Дубова піцца, яка зверху посипана якоюсь незрозумілою травою. Бруклін зруйнував мені весь день. Я дуже жалію, що взагалі відвідала цей заклад і витратила гроші. Бруклін вважається недешевою піццерією, але все ж таки виправдовув свої ціни. А тепер взагалі не раджу туди ходити. Дуже розчарована.
 • Єврейка - місце відпочинку, Олена (гість) написав 6 років тому:
  Моя бабушка жила на ул. Млыновской. Номер домя я не помню, но помню, что это было недалеко от старого еврейского кладбища. Собираюсь приехать в Ровно, хочется отыскать знакомые места детства. Подскажите, есть ли такая улица в районе Еврейки? Я еще помню, что мы пешком ходили на реку Устю.
 • Ресторан "Спорт", Холл (гість) написав 6 років тому:
  Спорт ресторан - рідкісне лайно, хамовиті та високомірні офіціанти! Адміністратори мають 7 пятниць в тиждень, нічого толком неможна договоритись чи забронювати! За гривню вдавляться! Намагались забронювати під весілля, нам сказали що менше ніж на 90людей не бюронюють завчасно бо "може хтось прийде з більшою кількістью гостей то їм буде вигідніше"! Просто скоти, а не люди, керують цим закладом!
 • вул. Костромська, 1, пейнтбольний клуб отаман (гість) написав 6 років тому:
  Пейнтбол Рівне клуб ОТАМАН 097 18 58 333
 • Кафе «Бочка», fogot написав 6 років тому:
  Хороший шашлык!
 • ТЦ «Злата Плаза», fogot написав 6 років тому:
  Построили его в начале 80-х, а не 60-х, никакие постройки собора не были снесены
 • Перукарня "Дісней", Клієнт (гість) написав 6 років тому:
  Може трохи не по темі, але як звати риженьку дівчину що у вас працює?))))))
 • Памятник на честь підкорювачiв космосу, bearenok написав 7 років тому:
  Снесли его. остался только фундамент
 • Гуртожиток НУВГП № 5, MITUA написав 7 років тому:
  як вахтери?
 • ТЦ "Наш Край", VV (гість) написав 7 років тому:
  Тепер це "Дисконт"
 • Кафе "Домінус", Mangeroki написав 7 років тому:
  Колишній танцмайданчик "пательня"
 • Набережна вул., 10, mazapura написав 7 років тому:
  Цей будинок має номер 10